Regulamin konkursu 91

 1. Konkurs trwa od momentu publikacji tego wpisu do dnia 13.06.2020 do godz 20:00.
 2. Wyniki konkursu zostaną ogłoszone w dniu 14.06.2020 na Instagramie na profilu lwynagzymsie poprzez InstaStories.
 3. Do wygrania jest zestaw kosmetyków zawierający:
  – cztery mydła naturalne (jogurtowe od Kostki Mydła, sezamowiec z Bydgoskiej Wytwórni Mydła, miś od Czterech Szpaków i mydełko propolisowe z góry Grabarka)
  – dwie świeczki z naturalnego wosku pszczelego
  – ceramiczną mydelniczkę
  – ręcznie wykonaną bransoletkę sznurkową
 4. Wygrywa jedna osoba. Zwycięzca zostanie wybrany spośród opublikowanych prac z zadaniem konkursowym.
 5. Aby wziąć udział w konkursie należy obserwować profil lwynagzymsie na Instagramie, dodać na swoim profilu post z zadaniem konkursowym, oznaczyć mnie na zdjęciu (@lwynagzymsie) oraz dodać hashtag #lwikonkurs w opisie pod postem.
 6. Zadanie konkursowe polega na stworzeniu pracy kreatywnej. Przedstaw jedno wyjątkowe miejsce bliskie Twojemu miejscu zamieszkania oraz Twemu sercu i zachęć innych do odwiedzenia go. Chciałabym, abyście zrobili to w kreatywny sposób: wstaw posta z pięknym zdjęciem albo zrób kolaż czy też karuzelę. Możesz też nagrać krótki filmik albo zrobić cokolwiek innego Ci wpadnie do głowy. Zaskocz mnie!
 7. Wygrywa osoba, której praca najbardziej mi się spodoba.
 8. Uczestnikiem konkursu może być każda pełnoletnia osoba fizyczna, posiadająca pełną zdolność do czynności prawnych, która w określonym terminie wykona zadanie konkursowe.
 9. Uczestnik konkursu musi mieć profil na Instagramie, by wziąć udział w konkursie. Profil Uczestnika konkursu musi być publiczny w czasie trwania konkursu i w dniu ogłoszenia wyników.
 10. Przystępując do konkursu Uczestnik wyraża zgodę na udostępnienie swoich danych oraz wizerunku w celach nie marketingowych.
 11. Wysyłka nagród odbywa się tylko na terenie Polski.
 12. Zwycięzca zostanie poproszony o podanie swoich danych osobowych niezbędnych do przesłania paczki z nagrodą oraz wyrażenie zgody na ich przetwarzanie w powyższym celu. Dane te zostaną usunięte w ciągu 14 dni od zakończenia wyników konkursu.
 13. Zwycięzca ma 3 dni robocze od momentu ogłoszenia wyników konkursu na przekazanie danych niezbędnych do przekazania nagrody. Jeżeli dane te nie zostaną dostarczone w odpowiednim czasie, to Uczestnik ten zostanie wykluczony z konkursu i na jego miejsce zostanie wylosowana nowa osoba.
 14. Fundatorem nagród widocznych na zdjęciu jest administrator profilu lwynagzymsie na Instagramie.
 15. Rozdanie jest organizowane przez administratora profilu lwynagzymsie na Instagramie. Nie jest współorganizowane przez Instagram, ani żadną inną markę.
 16. Rozdanie nie jest grą losową w rozumieniu Ustawy z dnia 22.07.1992 r. o grach losowych i zakładach wzajemnych.
 17. Przystąpienie do konkursu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu.