Regulamin konkursu 81

 1. Konkurs trwa od momentu publikacji tego wpisu do dnia 22.05.2020 do godz 20:00.
 2. Wyniki konkursu zostaną ogłoszone w dniu 23.05.2020 na Instagramie na profilu lwynagzymsie poprzez InstaStories.
 3. Do wygrania jest zestaw kosmetyków zawierający:
  – olej z pestek malin Mokosh
  – peeling do ciała Wanilia z tymiankiem Mokosh
  – trzy mini mydełka Bydgoskiej Wytwórni Mydła
  – niespodzianka
 4. Wygrywa jedna osoba. Zwycięzca zostanie wybrany spośród komentarzy posta konkursowego na profilu lwynagzymsie na Instagramie.
 5. Aby wziąć udział w konkursie należy obserwować profil lwynagzymsie na Instagramie oraz zostawić komentarz z odpowiedzią na pytanie konkursowe oraz hashtagiem #lwikonkurs pod postem dotyczącym konkursu.
 6. Pytanie konkursowe brzmi: Jaką matką chciałabyś NIE BYĆ?
 7. Wygrywa osoba, która zamieści odpowiedź, która zrobi na mnie największe wrażenie. Interpretacja dowolna.
 8. Uczestnikiem konkursu może być każda pełnoletnia osoba fizyczna, posiadająca pełną zdolność do czynności prawnych, która w określonym terminie udzieli odpowiedzi na pytanie konkursowe pod postem konkursowym na profilu lwynagzymsie na Instagramie.
 9. Uczestnik konkursu musi mieć profil na Instagramie, by wziąć udział w konkursie. Profil Uczestnika konkursu musi być publiczny w dniu ogłoszenia wyników.
 10. Przystępując do konkursu Uczestnik wyraża zgodę na udostępnienie swoich danych oraz wizerunku w celach nie marketingowych.
 11. Wysyłka nagród odbywa się tylko na terenie Polski.
 12. Zwycięzca zostanie poproszony o podanie swoich danych osobowych niezbędnych do przesłania paczki z nagrodą oraz wyrażenie zgody na ich przetwarzanie w powyższym celu. Dane te zostaną usunięte w ciągu 14 dni od zakończenia wyników konkursu.
 13. Zwycięzca ma 3 dni robocze od momentu ogłoszenia wyników konkursu na przekazanie danych niezbędnych do przekazania nagrody. Jeżeli dane te nie zostaną dostarczone w odpowiednim czasie, to Uczestnik ten zostanie wykluczony z konkursu i na jego miejsce zostanie wylosowana nowa osoba.
 14. Fundatorem nagród widocznych na zdjęciu jest administrator profilu lwynagzymsie na Instagramie.
 15. Rozdanie jest organizowane przez administratora profilu lwynagzymsie na Instagramie. Nie jest współorganizowane przez Instagram, ani żadną inną markę.
 16. Rozdanie nie jest grą losową w rozumieniu Ustawy z dnia 22.07.1992 r. o grach losowych i zakładach wzajemnych.
 17. Przystąpienie do konkursu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu.