Regulamin konkursu 51

 1. Konkurs trwa od momentu publikacji tego wpisu do dnia 21.01.2020 do godz 20:00.
 2. Wyniki konkursu zostaną ogłoszone w dniu 22.01.2020 na Instagramie na profilu lwynagzymsie poprzez InstaStories.
 3. Do wygrania są dwa zestawy kosmetyków zawierające:
  – zestaw 1 (szampon odżywczo-witalizujący L’biotica, maseczka nawilżająca Bielenda Botanic Spa Rituals i szczotka do włosów)
  – zestaw 2 (szampon odżywczo-witalizujący L’biotica, olejek nawilżajacy Bielenda Botanic Spa Rituals i woda różana Dabur)
 4. Wygrywają dwie osoby. Zwycięzcy zostaną wybrani spośród komentarzy posta konkursowego na profilu lwynagzymsie na Instagramie. Nagroda zostanie przyznana losowo (zestaw 1 lub 2).
 5. Aby wziąć udział w konkursie należy obserwować profil lwynagzymsie na Instagramie oraz zostawić komentarz z odpowiedzią na pytanie konkursowe oraz hashtagiem #lwikonkurs pod postem dotyczącym konkursu.
 6. Pytanie konkursowe brzmi: Czemu wilk tak wyje w księżycową noc?
 7. Wygrywają dwie osoby, które zamieszczą najzabawniejszą i najbardziej zaskakującą mnie odpowiedź. Interpretacja dowolna.
 8. Uczestnikiem konkursu może być każda pełnoletnia osoba fizyczna, posiadająca pełną zdolność do czynności prawnych, która w określonym terminie udzieli odpowiedzi na pytanie konkursowe pod postem konkursowym na profilu lwynagzymsie na Instagramie.
 9. Uczestnik konkursu musi mieć profil na Instagramie, by wziąć udział w konkursie. Profil Uczestnika konkursu musi być publiczny w dniu ogłoszenia wyników.
 10. Przystępując do konkursu Uczestnik wyraża zgodę na udostępnienie swoich danych oraz wizerunku w celach nie marketingowych.
 11. Wysyłka nagród odbywa się tylko na terenie Polski.
 12. Zwycięzca zostanie poproszony o podanie swoich danych osobowych niezbędnych do przesłania paczki z nagrodą oraz wyrażenie zgody na ich przetwarzanie w powyższym celu. Dane te zostaną usunięte w ciągu 14 dni od zakończenia wyników konkursu.
 13. Zwycięzca ma 3 dni robocze od momentu ogłoszenia wyników konkursu na przekazanie danych niezbędnych do przekazania nagrody. Jeżeli dane te nie zostaną dostarczone w odpowiednim czasie, to Uczestnik ten zostanie wykluczony z konkursu i na jego miejsce zostanie wylosowana nowa osoba.
 14. Fundatorem nagród widocznych na zdjęciu jest administrator profilu lwynagzymsie na Instagramie.
 15. Rozdanie jest organizowane przez administratora profilu lwynagzymsie na Instagramie. Nie jest współorganizowane przez Instagram, ani żadną inną markę.
 16. Rozdanie nie jest grą losową w rozumieniu Ustawy z dnia 22.07.1992 r. o grach losowych i zakładach wzajemnych.
 17. Przystąpienie do konkursu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu.