Regulamin konkursu 141

 1. Konkurs trwa od momentu publikacji tego wpisu do dnia 19.04.2021 do godz. 20:00.
 2. Wyniki konkursu zostaną ogłoszone w dniu 20.01.2021 na Instagramie na profilu lwynagzymsie poprzez InstaStories.
 3. Do wygrania jest:
  -tabliczka zapachowa Kwiat Wiśni od Manufaktury Lwy Na Gzymsie
  -pomadka do ust Mango od La-le
  -mydło jedwabne od Kostki Mydła
  -skoncentrowane serum pod oczy od Majru
  -ręcznie robiona bransoletka od Lawendowej Biżuterii
 4. Wygrywa jedna osoba. Zwycięzca zostanie wybrany spośród komentarzy posta konkursowego na profilu lwynagzymsie na Instagramie.
 5. Aby wziąć udział w konkursie należy obserwować profil lwynagzymsie na Instagramie oraz zostawić komentarz z odpowiedzią na pytanie konkursowe oraz hashtagiem #lwikonkurs pod postem dotyczącym konkursu.
 6. Pytanie konkursowe brzmi: Kończy się pandemia, możesz jechać wszędzie (bez limitów)- jaki kierunek wybierasz i dlaczego?
 7. Wygrywa osoba, której odpowiedź najbardziej mi się spodoba.
 8. Uczestnikiem konkursu może być każda pełnoletnia osoba fizyczna, posiadająca pełną zdolność do czynności prawnych, która w określonym terminie udzieli odpowiedzi na pytanie konkursowe pod postem konkursowym na profilu lwynagzymsie na Instagramie.
 9. Uczestnik konkursu musi mieć profil na Instagramie, by wziąć udział w konkursie. Profil Uczestnika konkursu musi być publiczny w dniu ogłoszenia wyników.
 10. Przystępując do konkursu Uczestnik wyraża zgodę na udostępnienie swoich danych oraz wizerunku w celach nie marketingowych.
 11. Wysyłka nagród odbywa się tylko na terenie Polski.
 12. Zwycięzca zostanie poproszony o podanie swoich danych osobowych niezbędnych do przesłania paczki z nagrodą oraz wyrażenie zgody na ich przetwarzanie w powyższym celu. Dane te zostaną usunięte w ciągu 14 dni od zakończenia wyników konkursu.
 13. Zwycięzca ma 3 dni robocze od momentu ogłoszenia wyników konkursu na przekazanie danych niezbędnych do przekazania nagrody. Jeżeli dane te nie zostaną dostarczone w odpowiednim czasie, to Uczestnik ten zostanie wykluczony z konkursu i na jego miejsce zostanie wylosowana nowa osoba.
 14. Fundatorem nagród widocznych na zdjęciu jest administrator profilu lwynagzymsie na Instagramie.
 15. Rozdanie jest organizowane przez administratora profilu lwynagzymsie na Instagramie. Nie jest współorganizowane przez Instagram, ani żadną inną markę.
 16. Rozdanie nie jest grą losową w rozumieniu Ustawy z dnia 22.07.1992 r. o grach losowych i zakładach wzajemnych.
 17. Przystąpienie do konkursu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu.