Kominek, talerzyki i tealighty

Posiadam w ofercie również ceramiczne kominki do wosków, ręcznie wykonane przez pracownię ceramiki. Każdy kominek wygląda podobnie jednak nie są one w 100% identyczne, tak jak my się różnimy od siebie 🙂

Kominek posiada dwie wymienne miseczki w kształcie np. listków, na które kładziesz wosk, a w dolnej części kominka umieszczasz tealight.

Dlaczego dwa talerzyki?

Dla Twojej wygody. Jeśli dzisiaj masz ochotę na słoneczny, cytrusowy zapach to odpalasz pobudzającą Energię. Natomiast jutro możesz możesz potrzebować wyciszenia i relaksu, to używasz drugiego talerzyka z innym woskiem. I już nie masz dylematu- czy wyrzucić daną kompozycję zamkniętą w wosku czy wypalać do końca, bo szkoda Ci się z nią pożegnać. W zależności od okazji, wybierasz to na to masz aktualnie ochotę 🙂

Na zdrowie!

Jeśli chodzi o podgrzewacze to pamiętaj, by zawsze używać tych bezzapachowych! Możesz u mnie nabyć bezpieczne i ekologiczne tealighty z wosku sojowego. Ale jeśli masz w domu jakieś inne, to też spełnią one swoją rolę.

Wybór należy do Ciebie.

TEALIGHTY

Wykonane z bezpiecznego wosku sojowego, który podczas spalania nie wytwarza toksycznych związków lotnych jak np. parafina. Wosk, którego używam do tworzenia tealightów jest biodegradowalny i non GMO oraz bezpieczny dla ludzi i zwierząt (także dla dzieci i alergików). Tealighty z wosku sojowego spalają się jasnym płomieniem i nie kopcą- ich czas palenia wynosi ok. 4,5- 5h. Tealighty są bezwonne, więc nie wpływają na zapach roztapianych w kominku wosków. Ponadto wosk sojowy jest łatwy do sprzątnięcia- wystarczy ciepła woda i mydło czy płyn do mycia naczyń, by zmyć go z powierzchni. Sojowe tealighty to wygoda i bezpieczeństwo- zainwestuj w swoje zdrowie.

Tealighty sprzedajemy w zestawach:


10 szt. 15 PLN

20 szt. 25 PLN

Czas palenia ok. 4-4,5 h

KOMINKI DO WOSKÓW

W ofercie Manufaktury dostępne są niżej przedstawione kominki. Każdy z nich ma taka samą „bazę”, różnią się jedynie wyglądem talerzyków. Każdy kominek posiada w zestawie dwa talerzyki.

Jeśli zdecydujesz, który kominek chcesz zakupić, podaj jego numer w zamówieniu. Nie ma możliwości zamiany talerzyków z innych zestawów.

Każdy zestaw jest unikatowy i występuje tylko w jednym egzemplarzu! Nikt nie będzie miał drugiego takiego samego kominka jak Ty 🙂

Cena kominka z dwoma talerzykami: 45 PLN

Pamiętaj, by podać numer kominka podczas zamówienia!

TALERZYKI DO KOMINKA

Możesz też zakupić pojedynczy talerzyk do kominka.

Cena jednego talerzyka: 10 PLN

Oto dostępne wzory, podaj nr talerzyka podczas zamówienia:

UWAGA! SPRZEDANO NR 6 i 8

Aby złożyć zamówienie napisz do mnie wiadomość na Instagramie, Facebooku lub e-mail: manufakturalwynagzymsie@gmail.com