Konkurs na Dzień Kobiet

Dzień Kobiet za pasem. Nie wiem czy wasi mężczyźni szykują już jakieś niespodzianki. W każdym razie ja jestem zwarta i gotowa, by celebrować Girl Power i obdarować jedną z Was tym oto tajemniczym pudełkiem.

❤ ❤ ❤

Dzisiejszy konkurs jest jedyny w swoim rodzaju, bo tematyczny inaczej oraz nagroda jest limitowana, wyjątkowa i już nigdy więcej się nie powtórzy.

Już od dawna chodziło za mną, by podzielić się z Wami również w fizyczny sposób moimi wyrobami własnymi. Wiem, że niektóre z Was są niezwykle ciekawe tego, co ja takiego tworzę po nocach i pytacie mnie gdzie to można kupić, zdobyć albo ukraść. Otóż na razie nie można tego jeszcze nigdzie kupić. Pracuję intensywnie nad tym, by to zmienić. Do włamów i kradzieży Was namawiać nie będę. Za to chciałabym to pudełko jednej z Was podarować.

Formuła dzisiejszego konkursu będzie trochę inna niż zawsze. Natchnęła mnie ku temu Karola z Trzech Zórz.

Zacznijmy od tego, że każda z Nas JEST piękna, mądra, wyjątkowa i utalentowana w jakiś szczególny sposób. Tylko najczęściej nikt tego nie wie, bo wstydzimy się o tym mówić głośno. Same nie bardzo pchamy się do tego, by publicznie się pochwalić jakie to jesteśmy zajebiste, by nikt nam nie zarzucił, że zadzieramy nosa. Boimy się też ośmieszyć. I wszystko to sprowadza się do samotnego, nocnego pieczenia, mieszania, szydełkowania, śpiewania czy pisania do szuflady.

Ja mówię temu dość i w tym momencie ogłaszam, że CHCĘ poznać Was i Wasze talenty. Pochwalmy się i pokażmy światu, że my, dziewczyny, jesteśmy filarem tego świata i bez nas w ciągu tygodnia byłoby „pozamiatane”.

Zdaję sobie sprawę, że samemu ciężko jest podnieść paluszek i zgłosić się do odpowiedzi. Dlatego wymyśliłam, że będziemy zgłaszać się wzajemnie. To sprawi, że komuś zgłoszonemu będzie miło, że został zauważony i doceniony oraz odrze nas trochę z tego bezsensownego wstydu i obawy przed publicznym wystąpieniem z szeregu.

Zasada konkursu jest bardzo prosta:

Na moim Instagramie pod postem konkursowym oznacz jedną znaną Ci super-babkę, która robi coś niezwykłego, inspiruje Cię, którą z jakiegoś powodu podziwiasz lub po prostu chciałabyś/chciałbyś ją wyróżnić i zrobić jej dzień ORAZ napisz dlaczego i za co wybierasz właśnie tę osobę. Na Wasze historie czekam do 29.02.2020 r. do północy.

Tylko tyle i aż tyle. Zróbmy sobie dobrze. Utońmy w komplementach. Popławmy się w naszym blasku. Unurzajmy w zachwytach.

Dziewczyny i chłopaki, do dzieła!

Do zgarnięcia jest te oto pudełko z moimi własnymi wyrobami mydlarskimi. Pochodzą one z krótkiej serii kilku sztuk mydełek, które poczyniłam. Nie wiem czy kiedykolwiek wyprodukuję je po raz kolejny. Dlatego jest to prezent tak wyjątkowy i niepowtarzalny.

Spośród wszystkich odpowiedzi wybiorę jednego zwycięzcę, wyniki konkursu ogłoszę 1 marca na Instastories, a nagrodę postaram się dostarczyć zwycięzcy jak najszybciej, by dotarła przed Dniem Kobiet.

PREZENT ODE MNIE DLA CIEBIE

HANDMADE WITH LOVE

P.S. Organizatorem konkursu i fundatorem nagrody jestem ja. Rozdanie nie jest grą losową w rozumieniu Ustawy z dnia 22.07.1992 r. o grach losowych i zakładach wzajemnych. Nie jest też ono współorganizowane przez Instagram. Uczestnikiem konkursu może być każda pełnoletnia osoba fizyczna, posiadająca pełną zdolność do czynności prawnych, która w określonym terminie udzieli odpowiedzi na pytanie konkursowe pod postem konkursowym na profilu lwynagzymsie na Instagramie. Zwycięzca zostanie poproszony o podanie swoich danych osobowych niezbędnych do przesłania paczki z nagrodą oraz wyrażenie zgody na ich przetwarzanie w powyższym celu. Wysyłka nagrody tylko na terenie Polski.

Follow my blog with Bloglovin

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.